Daha fazlasını okumak için kaydırın

Cam balkon tekeri sorunu bazı kullanıcıların yaşadığı olumsuz durumlardan biridir. Son yıllarda eskiye göre cam balkon teker sorunları daha sık yaşanmaya başlamıştır. Bunun başlıca nedenlerinden biri kalitesiz teker tercih edilmesi diyebiliriz. Cam Balkon tekerindeki bilyelerin (rulman) dağılması nedeni ile sistem arıza göstermektedir. Kimi zaman sadece balyanın gevşetilmesi ve ayarlarının tekrar yapılması ve yağlanması ile sorun çözülürken kimi zaman komple teker değişimi yapılması gerekebilir.

Cam balkon tekeri değişmesi gerekiyor ve bireysel olarak çözüm üretmek istiyorsanız zorlanabilirsiniz. Cam balkon tekerini piyasada ve çevrenizde kolayca bulmanız da pek mümkün olmayabilir. Firmamız anadolu cam balkon gibi üretici firmalarda çözüm bulmanız daha kolaydır. Yada vaktiniz varsa internet üzerinden cam balkon tekeri özelliklerine göre ürün bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Cam Balkon Kapanmıyor

İstanbul Cam Balkon Tamiri

cam balkon tekeri

Cam Balkon Teker Çeşitleri Nelerdir?

Yaptırmış olduğunuz cam balkon modeline göre teker çeşitleri farklılık gösterebilir. Piyasa da bir çok farklı cam balkon imalatı bulunmaktadır. Aşağıda bazı cam balkon sistemleri teker modellerinden bahsedeceğiz.

  • Rulolu çinko alaşımlı cam balkon tekeri
  • Paslanmaz çelik cam balkon tekeri
  • Askılı cam balkon tekeri
  • Kauçuk cam balkon tekerleği
  • Asılı paslanmaz rulo sürgülü cam balkon tekeri
  • Sürgülü balkon cam tekerleği
  • Poliüretan kaplı cam balkon rulman
  • Plastik cam balkon tekerleği

İstanbul’da cam balkon tekeri sorunu yaşıyorsanız hemen bizlere ulaşınız. Cam balkon servisi ekibimiz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

Cam Balkon Tekerleği Satışı

Cam balkon tamiri yapan firmamız teker sorunlarında sizlere profesyonel ekipleri ile gerekli hizmeti sağlayacaktır. İstanbul cam balkon tamiri için her ilçe ve semtte hizmet veriyoruz. Sadece teker satışı için hizmetimiz bulunmuyor. Firmamızı ziyaret etmeden önce teker için bizlere telefonla ulaşmanız gerekmektedir. Tamir ve arıza tespit neticesinde sisteminizde teker sorunu görülürse değişimi firmamız tarafından yapılacaktır. Cam balkon tekeri için firmamız hem evlerde kulanımda olan sistemler için hemde ticari işletmelerde kullanılan cam balkonlar için çözüm sağlamaktadır.

Firmamız Anadolu cam balkon müşterileri cam balkon tekeri sorunu yaşarsa bizlere telefonla ulaşabilirler. Firmamızın üretiminde olmayan cam balkon sistemleri için hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen sisteminizdeki yaşadığınız sorunu iletişim numaralarından bizlere ulaşıp iletiniz. Eğer mümkünse sorunlu olan cam balkon tekeri fotoğraflarını alıp bizlere e-posta ile ulaştırınız.

Author
Anadolu Cam Balkon

Anadolu Cam Balkon

Cam Sistemlerimiz bir çok alan için en uygun çözümlerdir. İstanbul Cam Balkon için firmamız bir çok ilçede sayısız başarılı uygulamaya imza atmıştır. Eğer sizinde kullanılamayan alanlarınız dairenizde yada ticari mekanınızda varsa Anadolu Cam Balkonu hemen arayın. Katlanır cam balkon, Sürme, Sürgülü cam balkon ve daha bir çok ürünümüzle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.