Olumsuz hava koşullarından korunmanın yöntemi yalıtım ve izolasyondur. Isıcamlı Cam Balkon sistemleride sizleri bir çok olumsuz durumdan koruyacak ve yaz kış yaptırdığınız alanlarda istediğiniz gibi oturum sunacaktır. Sıradan yapılan Cam Balkon uygulamalarında yaptırdığınız alanı kış şartlarında kullanmanız çok kolay olmayacaktır. Soğuk geçen aylarda hem soğuğun içeri girmesi hemde yağmur sularının içeriye sızmasını önlemek zordur ancak Isıcamlı Cam Balkon ile son derece kolaydır. Firmamız Anadolu Cam Balkon sizlere kendi üretiminden son derece kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

ısıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı cambalkon, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cambalkonlardan ayrılarak, balkonu evin kullanışlı bir odası haline getiriyor.

Anadolu Cambalkon, cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cambalkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Cam balkon da yalıtımının artırılması için sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanılmasının yanı sıra, cam balkon sistemlerinde bugüne kadar karşılaşılan mekanik sıkıntılara çözüm olarak üretilen sistem, çok rahat ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.

Isıcamlı Cam Balkon ile Dört Mevsim Balkon Keyfi !

5 Kat yalıtım Isıcamlı CamBalkon

Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden AnadoluCambalkon ısıcamlı cam balkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcamlı cambalkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilirhale geliyor.

 

Cam Balkonda 5 Kat Yalıtım

Isıcamlı cambalkon sisteminde kullanılan ısıcamların özelliğine bağlı olarak, tek cam göre 5,1* kata varan daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Cambalkonda ulaşılmış en yüksek yalıtım. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak. Yalıtım bir çok yapısal alanda en önemli unsurdur. Yalıtımı yanlış, eksik veya hiç olmayan yerlerde kalite ve konfor neredeyse düşünülemez. Firmamız müşterilerine öneri olan Isıcamlı sistemler ile aradığınız tüm özellikleri bulacak ve çok daha konforlu alnalara kavuşacaksınız. İstanbul içinde bir çok müşterimizin deneyim senlerdir sorunsuz bir şekilde kullandığı bu sistemleri sizlerde kendi evinizde ve çeşitli mekanlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Isıcamlı Balkonda Rüzgar Kilidi

ısıcamlı Balkon Rüzgar Kilidi

Geniş cambalkonların çok sayıdaki kanatlarını bir arada tutan, binaların üst katlarında rüzgar alan balkonların kurtarıcısı “rüzgar kilidi”. Paslanmaz parçaları ve kusursuz çalışan mekanizmasıyla bir Anadolu Cambalkon opsiyonu daha.

 

Yay Balkonlara Tam Uyum

Isıcamlı cambalkon, bulunduğu balkonun şeklini alır. Açılı balkonlar için özel tasarlanmış dikey profilleriyle, farklı şekildeki balkonlarınıza gönül rahatlığıyla uygulatabilirsiniz. Isıcamlı kanatlar kolayca kayar ve direk olmadan tamamen açık hale getirilebilir.