Sürme Cam Sistemleri

Sürgülü Cam Balkon‘da 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Sürme Cam Balkon Sistemleri 8 mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli , 500 Kg darbeye dayanıklı ve ŞİŞE CAM patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır. Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükanlarda dış mekanlarda kullanılabilmektedir.

sürme cam sistemleri
sürme cam sistemleri
  • Sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir.
  • Talebe göre hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi konulabilmektedir.

Sürme Cam Sistemleri Özellikleri

Kullanmış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı “0” olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır. Yine Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara karşı korumaktır. Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez. Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır.

Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200 mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır. Sürme cam sistemleri, yerine ve kullanış amacına göre Eşikli Sürme Cam Sistemleri ve Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri olmak üzere 2 çeşittir.

 

1 Yorum

  • Kaffar pinar

    Merhaba
    Ben hollandada yasiyorum ve veranda, bahce evi surguku cam sistemleri takiyorum. Ama ben surgulu cam sistemi uzerine burda bir isyeri acmak istiyorum. Ben sorum cam sistemi ile birlikte butun profil tekerlek elcek gibi gerek li malzemeleride sizren mi tedarik ediyoruz toptan alisveriste? Bu konuda gorusebilecehgm bir isim ve telefon numarasi verebilirseniz cok sevinirim

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir