İçeriğe geç
Ana sayfa » Siyah Cam Balkon

Siyah Cam Balkon

Cam balkon yaptırmayı düşünen bir çok tüketici ilk etapta ile Siyah cam balkon talebinde bulunmaktadır. Dünden bugüne ülkemizde ve çevrenizde en çok tercih edilen renk siyah olup bir çok kişininde dikkatini çekmiştir. Siyah cam balkonlar aynı zamanda daha fazla gizlilik sağlamak için tercih edilebilir. Siyah renk, iç mekanı dışarıdan gözlerden uzak tutabilir ve mahremiyet sağlayabilir.

Bir çok kullanıcı siyah renk cam balkonları hem estetik görünüm açısından tercih ettiği gibi dışardan içerisinin görülmemesi adına da tercih etmektedir. Her ne kadar tam anlamı ile %100 göstermiyor diyemeyeceğimiz gibi diğer alternatiflere göre gündüz, gün ışığında içerinin görülmemesi için ciddi sonuçlar vermektedir. Anadolu cam balkon firması olarak Füme/Siyah renkli cam balkon modellerimizde en iyi fiyatlarla üretim ve uygulama imkanı sunmaktayız.

Siyah cam balkon m2 Fiyatları

Siyah cam balkonların metrekare fiyatı, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar genellikle kullanılan cam kalitesi, malzeme seçimi, montaj gereksinimleri, balkonun boyutu ve yerel pazar koşulları gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Siyah cam balkonların maliyeti, genellikle diğer cam balkon tipleriyle benzerdir. Ortalama olarak, 1950 TL ile 3500 TL arasında bir metrekare fiyatı bekleyebilirsiniz. Ancak, bu sadece genel bir tahmindir ve gerçek fiyatlar yerel pazar koşullarına ve projenin özelliklerine bağlı olarak değişebilir.

Siyah cam balkon m2 Fiyatları

İyi bir fikir edinmek için, birkaç yerel cam balkon üreticisi veya montaj firması ile iletişime geçerek detaylı fiyat teklifleri almanızı öneririm. Bu şekilde, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun siyah cam balkon fiyatlarını alabilirsiniz.

  • 2023 yılı cam balkon fiyatları 1950₺ ile 3500₺ arasında değişmektedir. Siyah cam balkon için firmamız ayrıca müşterilerine yerinde ücretsiz keşif desteği vermekte ve aynı anda hemen en net fiyatları vermektedir. Cam balkonun yapılacağı yer görülmeden ve net ölçüler alınmadan veren fiyatlar kesin değildir. Siyah cam balkon fiyatları için mutlaka ekibimizden İstanbul içinde ücretsiz keşif desteği alınız. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında her gün hizmetimiz bulunmaktadır.
  • İşçilik kalitesi yüksek ve son derece kaliteli ürünlerimizle her yıl olduğu gibi 2020 yılında da sizlere aralıksız hizmet vermeye devam ediyoruz. Her evin bütçesine uygun çözümlerimizle müşteri memnuniyeti hizmet veriyoruz. İstanbul’da cam balkoncu arıyorsanız mutlaka ekimizle tanışınız. Bölgede en yağın hizmet ağına sahip ender firmalardan biriyiz. Isıcamlı, katlanır, sürgülü, giyotin modellerimizle bir çok farklı alternatif sunmaktayız.

Siyah cam balkon karanlık olur mu

Siyah renkli cam balkon sistemlerinde güneş ışığını çok daha az içeri almakta olup camın bulunduğu odalar diğer kısımlara göre daha az gün ışığı alacaktır. Yani içeriyi karartır mı sorusuna verilecek cevap belirli bir oranda evettir. Açık havalarda dışardan görünüm ile kapalı havalarda görünüm de farklılık gösterecektir.

Siyah cam balkon karanlık olur mu

Siyah Cam Balkon İçeriyi Karartır Mı

Siyah cam balkon kullanılan dairelerde içeriden dışarıya bakıldığında net bir görünüm elde edilirken dışarıdan bakıldığında içerinin görülmesi gündüz gözü ile oldukça zordur. Siyah renkli cam balkonlar güneş ışığını çok daha az içeri almakta olup camın bulunduğu odalar diğer odalara göre daha az ışık alacaktır. Yani içeriyi karartır mı sorusuna verilecek cevap belirli bir oranda evettir. Açık havalarda dışardan görünüm ile kapalı havalarda görünüm de farklılık gösterecektir.

Anadolu cam balkon firması olarak müşterilerimize önerimiz az ışık alan dairelerin, evlerin beyaz cam balkon tercih etmesi ancak yoğun şık alan dairelerin siyah cam balkon tercih etmesi yönündedir. Şeffaf yani beyaz renkli cam modelleri siyah/renkli cam balkonlara göre fiyatları bir nebze daha yüksek olabilmektedir.

Siyah cam balkon içeriyi gösterir mi?

Gündüz saatlerinde bu tür cam balkon sistemlerinde içeriyi görmek pek mümkün olmaz. Ancak akşam gece saatlerinde içerden aydınlatma açıldığında dışardan içeriyi görmek mümkün olmaktadır. %100 şekilde gün ışığı aldığı saatlerde içeriyi göstermeme gibi durum söz konusu değildir. Camın siyah rengi, dışarıdan içeriye bakıldığında camın içerisindeki mekanı net bir şekilde görebilmenizi sağlamaz. Bu nedenle, balkonun içerisindeki aktivitelerin veya dekorasyonun dışarıdan görünmesini engelleyebilir ve bir dereceye kadar gizlilik sağlayabilir.

Ancak, içerideki ışık seviyeleri ve dışarıdaki aydınlatma koşulları gibi faktörler, siyah camın içeriyi gösterme derecesini etkileyebilir. Örneğin, içerideki ışıklandırma düşükse veya dışarıda güçlü bir aydınlatma varsa, siyah camın içeriyi görme yeteneği azalabilir.

Sonuç olarak, siyah cam balkonlar dışarıdan içeriye görünürlüğü sınırlayabilir, ancak genellikle içerideki görüşü büyük ölçüde etkilemez.

Siyah Cam Metrekare Fiyatı

Standart siparişlerde 1950₺ siyah cam metrekare fiyatımız bulunmaktadır. Yinede alan büyüklüğüne göre projenize göre fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Lütfen net fiyat bilgisi için firma uzmanımızla irtibata geçerek dilerseniz yerinde ücretsiz tespit desteği alabilirsiniz. Siyah cam balkon evi karartır mı, dairemde kullanım yapabilir miyim gibi tüm teknik soruları uzmanlarımız yerinizde uygulama yapılacak yeri gördükten sonra çok daha net cevaplayacaklardır.

“Siyah Cam Balkon” hakkında 3 yorum

  1. Balkon L şeklinde geliyor yükseklik 1,40 X 2,10 en yükseklik 1,40X 1,00 en
    Toplam: 4,34 m2 geliyor renksiz ve renkli fiyat alabilirmiyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir