Cam kapatma sistemlerinde açık alanlarda yada yapının müsait alanlarında Kış Bahçesi kullanımı oldukça yaygındır. 4 Mevsim kullanımı mümkün olmayan alanların en ideal kullanışlı hale gelmesinde Kış Bahçesi Sistemleri hem dekoratif hemde kullanışlı olması ile son derece etkili bir çözümdür. Firmamız Anadolu Cam Balkon Kış Bahçeleri için İstanbul da üretici konumdadır. İmalat ve üretim dışında uygulama ve montaj hizmeti vermektedir. Bireysel talepleri alan firmamız aynı zamanda bayi ağı ile birlikte çalışmakta olup ürünlerini Türkiye geneline ulaştırmaktadır.

Kış Bahçesi

Kış Bahçesinin Avantajları Nelerdir?

Güneşten Faydalanma : Kış Bahçesi kullanımında en büyük avantajlardan biri 4 mevsim güneş ışığından faydalanmanızdır. Yapının bir köşesine, terasına, yada bahçesine yapılan Kış Bahçeleri yaz kış size konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Atıl Alanları Değerlendirme : Binalarda yada yapılarda çokça alan atıl ve kullanım dışıdır. Kış Bahçesi sistemleri ile değerlendiremediğiniz bir çok alanı son derece faydalı ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Dekoratif Görünüm ve Konfor : Son derece estetik, zengin, huzur dolu bir ortam sunmaktadır. Kış bahçeleri ister bina ile birlikte yada müstakil olarak kullanısın en şık görünümü sunar.

Kış Bahçesi Çeşitleri Hangileridir?

Kış bahçesi uygulaması için alana göre bir farklı tasarım ve ihtiyaca göre model yapılabilmektedir. Birbirinden farklı onca farklı çeşiti bulunmaktadır. En doğru seçim için alan ölçüleri bilinmesi ve hesaplanması gerekmektedir. Cam Balkon ve Kış Bahçesi uzmanı olan firmamız Anadolu Cam Balkon uzmanları alanı yerinde tespit ederek sizlere en doğru model ve ürünü tavsiye edecektir.

Cam Çatılı Kış Bahçeleri : Genelde dikdörtgen zeminli alanlar için tercih edilmektedir. Yine yüksekliği çok fazla olmayan yerlerde kullanımı yaygındır. Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde en çok üretimini yaptığı modellerden biridir.

Kapalı Çatılı Kış Bahçesi : Kapalı çatılı sistemler genelde güneş ışığının fazla olmadı yada güneş ışığının çok istemediği alanlarda tercih edilmektedir. Çatısı için bir çok ürün kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kiremit, Alaturka Kiremit, Sandviç Çatı Panel ve diğer bir çok malzeme kullanılabilmektedir. Çatıya sahip olması nedeni ile iç tavanda da alçı uygulamaları yapılabilmektedir.

Açılabilir Kış Bahçesi Sistemeleri : Ticari alanlar ve işletmeler için her ne kadar tercihi fazla olsada konutlarda da kullanımı bulunmaktadır. Kolonsuz geçme özelliği bulunan sitemlerde açık tavan oldukça kullanışlı ve faydalıdır. Uzaktan kumanda ve motorlu özellikleri ile daha etkin bir kullanım sunmaktadır.

Ticari Model Kış Bahçesi : Ticari modellerde işletmeler için özel çözümler olduğu gibi firmaların peyzaj alanlarında, bahçelerinde özel toplantı bölümü, ziyaretçi bekleme alanı gibi kullanım için tercih edilen bir modeldir.

Sekizgen, Altıgen, Beşgen, Kare ve Dikdörtgen olarak bir çok farklı tasarımda uygulama ve üretim yapılabilmektedir. Firmamız Cam Balkon, Katlanır Cam Balkon, Sürme Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemleri için üretici ve uygulayıcı firmadır. Bizlere ulaşıp hemen alan ve ölümünüze en uygun fiyat teklifini alabilirsini.


1 Yorum

  • İrfan üzülmez

    Kış bahçesi yaptırmak istiyorum tekkatlı müstakil ev Beylikdüzü İstanbul uzunluğu 9 metre eni ise 4 metre yüksekliği ise 2 metre acaba fiyatı nedir acaba öhrenebilirmiyim .camlar siyah olacak

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir