Daha fazlasını okumak için kaydırın

Cam balkon kapanmıyor sorunu yaşıyorsanız sistemizdeki bir kaç detaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Bir çok kişi genleşme nedeni ile sorun oluştuğunu düşünsede camlarda genleşme olmaz ve cam balkon kapanmıyor sorunu da bundan kaynaklı değildir. Sistemde bulunan rulmandan kaynaklı sorun olarak genelde karşımıza çıkar. Rulman arızası, rulman gevşemesi sorunun başlıca nedenleri arasındadır. Bunun dışında camlı açılırken ve kapanırken aşağıya düşüyor olabilirler. Bunun için öncelikli olarak siz kontrol yapabilir çözüm bulamazsanız cam balkon servisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

cam balkon neden kapanmıyor

Cam Balkon Neden Kapanmıyor?

  • Cam balkon kanatlarını kontrol ediniz. Kanatlarda bulunan tekerlek gevşemesi nedeni ile cam balkon kapanmıyor sorunu yaşayabilirsiniz.
  • Cam balkon tekerleği kırılmıştır. Cam balkon tekerleğini değiştirmeniz sorunu çözecektir.
  • Cam balkon kanat aşağı düşmüş olabilir ve tekrar ayar gerektirir.
  • Kanatlar yukarıda kalmış olabilir ayar yapılması gerekir
  • Kasa profili kalitesiz olması durumunda dönme yapabilir ve sistemde bozulmuş olabilir. Tamiri yerine değişim gerekebilir.
  • Cam Balkon kasa profilleri içinde pislik birikmiş ve kapanmasını engelleyebilir. Kontrol ediniz.

Acil Cam Balkon Tamir ve Onarım

Firmamız İstanbul Anadolu cam balkon sıfır sistem satışı yaptığı gibi tüm müşterilerine tamir ve onarım servisi olarak da hizmet vermektedir. Cam balkon sisteminizi ister biz yapmış olalım yada zamanında farklı firmalardan satın almış olun bizim için farketmez. Yedek parçadan her tür teknik desteğe kadar hizmeti firmamızda bulabilirsiniz. Yaşam alanı konutlardan işyerlerine kadar her alanda çözüm sağlamaktayız. Cam balkon kapanmıyor ve diğer sorunlar için dilerseniz bizlere ulaşıp daha hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

Author
Anadolu Cam Balkon

Anadolu Cam Balkon

Cam Sistemlerimiz bir çok alan için en uygun çözümlerdir. İstanbul Cam Balkon için firmamız bir çok ilçede sayısız başarılı uygulamaya imza atmıştır. Eğer sizinde kullanılamayan alanlarınız dairenizde yada ticari mekanınızda varsa Anadolu Cam Balkonu hemen arayın. Katlanır cam balkon, Sürme, Sürgülü cam balkon ve daha bir çok ürünümüzle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.