Cam balkon yerinden çıktı diye internet üzerinden çokça arama yapıldığını görmekteyiz. Eski yıllarda bu tür sorunlarda oldukça az hatta neredeyse hiç yaşanmazdı. Şimdiler de ise cam balkon yerinden çıktı diyen bir çok insan ile karşılaşmak mümkündür. Bu sorunun yaşanmasında en büyük etken kesinlikle kalitesiz malzeme seçimi ile yapılan montaj işçilik hatalarıdır. İstanbul da bildiğiniz gibi cam balkon yapımı üzerinde oldukça yüksek sayıda firma hizmet vermektedir. Ancak uzun süredir bu alanda hizmet veren tecrübeli firmaların sayısı oldukça azdır. Anadolu cam balkon da İstanbul da oldukça eski ve üretici firmalardan biridir.

Cam Balkon Neden Yerinden Çıkar?

Cam balkonun yerinden çıkmasına sebep olacak hata montajda yapılmış hatalar olabilir. Öncelikle cam balkon sisteminin yeni mi? yoksa eski bir kurulum olup olmadığını bilmemiz gerekir. Şayet yeni yaptırdıysanız ve cam balkon yerinden çıktı diyorsanız muhtemel sorun montaj kaynaklı sorundur. Eğer eski bir cam balkon sistemi ise sorun teker, rulman kaynaklı olabilir. Fitil kaynaklı sorunlarda cam balkonun kayma yapmasına ve yerinden çıkmasına sebebiyet verebilir. Profillerde eğilme bükülme olmuş olabilir ve sistem rayından çıkmış olabilir. Tüm bu etkenler bir çok cam balkon sahibinin yaşadığı denk geldimiz sorunlardır. Sizlere en net cevabı verebilmemiz için sistemi yakından görmemiz gerekir.

Cam Balkon Yerinden Çıktıysa Bizi Arayın

Firmamız üretiminde olan ve yine montajı firmamız Anadolu cam balkon tarafından yapılan ürünlerde yerinden çıkma sorunu neredeyse hiç yaşanmaz. Yaşanması durumunda firmamız ürünleri ve sisteminin arkasında durur ve sizlere ivedi şekilde ulaşır ve sorunu çözer. Ancak firmamızdan satın almamış başka firmalara cam balkonu yaptırıp servis ve destek alamayanlar da bizlere ulaşabilir ve servis, tamir isteyebilirler. İstanbul cam balkon servisi ve tamir işlerinde en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sağlıyoruz.

2019 yılında İstanbul Anadolu yakasında en aktif servis ve tamir firmalarından biriyiz. Cam balkon yerinden çıktı diyorsanız ve kendiniz bir çözüm sağlayamıyorsanız sistemi çok daha fazla zorlamadan hemen bizleri arayınız. Gün içerisinde teknik cam balkon servis ekibimiz en hızlı şekilde sizlere ulaşacaktır.


2 Yorum

  • Nazif yiğen

    Cambalkonun alt veya üst bölmeler ince cammı olur yosa kapak ların kalınlıgındamı olur benim cambalkonun bölmelerini ince camdan yapmışlar.

  • Nejdet tekin

    Cam balkonu açarken kanatın üst tarafı aşağıya doğru sarkıyor. Bunun nedeni nedir. Teşekkür ederim

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir