cam balkon tamiri

Cam balkon tamiri ihtiyacınız varsa firmamız servis biriminden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Cam balkon çok dayanıklı ve uzun ömürlü sistemler olsa da bazen çeşitli nedenler arıza yaşayabilir, parça değişimi gerekebilir ve onarıma ihtiyaç duyabilirler. Her cam balkon imalatı yapan yada ürün satışı yapanlar sizlere tamir konusunda destek veremeyebilir.Bir çok kişinin genel şikayeti ürünü ilk aldığını yerden dahi tamir ve servis için hizmet alamadığı yönündedir. Anadolu cam balkon servisi ise kendi üretimini yaptığı sistemler dahil tüm marka ve modellerde sizlere tamir ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Yaşadığınız sorunu hemen bizlere iletip hizmet alabilirsiniz.

Cam Balkon Arıza Onarım

Cam balkonlarda bir çok farklı türde sorun gözlenlenmektedir. Bunlar genelde kullanıcı hataları, sistem arızaları, parça yıpranmaları ve üretimden kaynaklı hatalardır. Kalitesiz malzeme tercihleri de sistemin sık sık arıza yaşamasına neden olabilmektedir. Cam balkon tamiri için ufak büyük demeden tüm sorunlarda sizlerin yanınızdayız. Cam ve kanat düşmesi, cam balkon fitil sorunları, cam kırılması, profil sorunları, cam balkon tekeri arızası, motorlu sistemlerde motor arızası dahil tüm teknik problemlerde bizlere ulaşabilirsiniz. Arıza onarım için genelde müşterilerimize çok bekletmeden en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Adres ve konumunuzu bizlere iletmeniz halinde servis süresi hemen tarafınıza bildirilmektedir.

cam balkon tamiri

Cam Balkon Tamir ve Yedek Parça

Katlanır cam balkon, sürgülü ve motorlu cam balkon sistemlerinin üreticileri farklı olsa da çalışma prensipleri genelde aynıdır. Bu nedenle parça ve aksamlar da aynı parçalar işlev görmektedir. Firmamız yedek parça konusunda tüm müşterilerine yan sanayi olmayan kendi üretiminden değişim yapmaktadır. Yedek parça hizmetlerinde bireysel kullanıcılara hizmet verdiğimiz gibi Türkiye genelinde tüm cam balkon bayi ve uygulayıcılarına da hizmet vermekteyiz. Cam balkon tamiri için şu an için İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve diğer iller için bayi adreslerinizi bizlere ulaşarak sorunuz.

En uygun fiyatlarla ve kaliteli işçilikle cam balkon tamiri için ekiplerimiz eksiksiz hizmet sunar. İşçilik kalitesi en yüksek firma olarak güvenle servis ve tamir desteği alabilirsiniz.


1 Yorum

  • Tevfik Pülten

    Efendim,evimin katlanır balkon camlarının bir iki kanadındaki tekerlekler ya kullanımdan aşınmış,ya da deforme olmuş,cam kanat rahay kaymıyor.Tahminen 2005 yılında bina ile birlikte yapılan bir model.Tekerlek değißimi ve genel bakımı yapılacak.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir