Cam Balkon Sökülür Mü?

Cam balkon sökülür mü sorusunun cevabını bir çok kişi aramaktadır. Taşınma durumunda olan kişiler mevcut cam balkonlarını yeni yerine götürmek isteyebilmektedir. İşyeri, Cafe, Pastane ve diğer ticari alanlar da buna dahildir. Ufak metrajlı yada büyük boyutlar da her cam cam balkon elbette sökülür ve başka bir yere taşınır. Ancak burda dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Aşağıda sizlere cam balkon sökümü hakkında bir kaç maddede tüm bilinmesi gerekenleri sıraladık.

Cam Balkon Sökümü

Alüminyum profil kasalar, temperli cam yoğunluğundan oluşan bu sistemin sökümü bulunmaktadır. Söküm işlemi de montaj kadar kolay ve kısa sürede tamamlanır. Burda dikkat edilecek husus alüminyum profil kasaların zarar görmemesidir. Eğilip, bükülme hataları oluşursa tekrar kullanımı pek mümkün olmayacaktır. Bükülmüş, eğilmiş ve yamulmuş profillerin değişimi yapılması çok daha doğru ve yararlı olacaktır. Cam balkon sökülür mü? sorusuna vereceğimiz cevapta elbetteki evettir.

cam balkon sökümü

Camların Sökülmesi ve Tekrar Kullanımı

Cam balkon sistemi içinde en önemli alanlar elbetteki camlardır. Camlar tamamen temperlidir ve tekrar kesimi mümkün değildir. Sistemde kanatlar da bulunan temperli camlar kolayca sökülebilir, taşınabilir ve montajı tekrar yapılabilir. Ancak yeni taşınacağınız alanda yeni bir ölçü için kesilmesi mümkün değildir. Bu nedenle taşıma yapmadan önce yeni alanın tam ölçüsünün alınması gerekir. Cam Balkon Sökülür Mü? sorusunun cevabı kesinlikle evettir ancak yeni ölçüler sizin taşıyıp taşıma yapmanıza uygun olup olmadığı tespit edilmelidir.

Son olarak İstanbul Cam balkon firması olarak önerimiz sisteminizi sökmeden kesinlikle tüm hesapların yapılması gerektiğidir. Elbette her tür cam balkon sistemi sökülür, ayrıca ek ilavelerle yeni alana uydurulur ancak sıfırdan bir üretim ile benzer fiyatlara gelebilir. Yüksek maliyetlerle karşılaşmamak için doğru plan yapmanız gerekir.

Sökümü yapılan sistemler nelerdir?

Aşağıda yer alan tüm sistemler talebiniz halinde sökümü yapılır ve yeni alana montajı da yapılmaktadır. Firmamız Anadolu cam balkon İstanbul da bir çok semtte cam balkon söküm servis hizmetleri vermektedir. Yedek parça değişimleri, ilave imalatlar ve tüm uygulamalarda sizlere hizmet vermekteyiz. Cam balkon sökülür mü? yazımız sonunda sizlere verdiğimiz tüm hizmetleri aşağıda sıraladık.

  • Katlanır cam balkon sistemleri
  • Sürgülü cam balkon sistemleri
  • Motorlu cam balkon sistemleri
  • Askılı cam balkon sistemleri
  • Isıcamlı cam balkon sistemleri
  • Kış Bahçesi
  • Giyotin cam

Cam Balkon Kapanmıyor Yazımızı Okudunuz mu?


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir