Cam Balkon Ile Teras Kapama

İstanbulun tüm  semtlerine hizmet veren anadolu cam balkon sayesinde Cam Balkon İle Teras Kapama yaptırarak hava şartları ne olusa olsun manzaranızın ve balkonunuzun ve terasınızın keyfini çıkartmaya devam edebilirsiniz.

Eviniz ile teraslarınızı bütünleştirerek dışarı ortamını evde yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Özel olarak ahşap veya cam teras kapama sistemlerimizi anadolucambalkon.org adresinden inceleyebilirsiniz. Dünya genelinde oldukça yaygınlaşan cam balkon sistemleri tek balkonlarda değil, teras ve kış bahçelerinde de kullanılmaya başlamıştır. Sürgülü veya katlanabilir olma özelliği bulunan cam balkon sistemleri uygun ödeme seçenekleri ile sizlerle.

Teras Kapama Modelleri

Yapının mimarisinin el verdiği ölçüde ve müşterinin istekleri doğrultusunda çeşitli sistemler uygulanarak yapılır. Teras Kapatma Modelleri, çok fazla çeşit ve model uygulanarak yapılabilir. Bu sistemlerin hepsi Rüzgar, Kar Yükü ve Sızdırmazlık testleri yapılmış, aksesuar ve malzemeden üretimi yapılmaktadır. Sistemin etrafının kapatılması için ek hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, Katlanır Cam Balkon, Giyotin Cam, Sürme Cam Sistemi ile etrafının kapatılma işlemi yapılabilir.

Yaşadığımız ev için ya da kapalı yada açık mekan tartışmasına girmeden işyeriniz için yaptıracağınız Cam Balkon sistemleri size hem istediğiniz anda dış etkenlerden korunma, istediğiniz zaman da açık hava keyfi yaşama imkanı sunar. Arık 4 mevsim manzaranızın ve terasınızın keyfini çıkartma zamanı. Eğer bir teras yaratma imkânınız varsa, bu terası hayal etmekten kendinizi alıkoymayın. Gözünüz evi görmeyip artık terasta yaşamaya başlayabilirsiniz. Teraslar balkonlardan farklı bir alan ister. Mekânın uygun olmasıyla alakası olan teraslar, duruma göre şekillenir. Şehir içinde bahçe şansı olmayan insanlar teras ya da büyük balkonların ışığından ve keyfinden yararlanabilir.

Garantili Ve Uygun Teras Kapama Sistemleri

Teras kapama  model ve çeşitleriyle ilgili kendini ispatlamış oldukça referanslı bir firma olan anadolu cam balkondan teklif veya fiyat bilgisi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve konusunda uzman personellerimizle istenilen zamanda ücretsiz keşif yaparak teras kapama malzemeleri ve fiyatlarıyla ilgili size detaylı bilgiler sunmaktadır.

Teraslarda kullanılacak sistemler Sabit ve Hareketli olarak ikiye ayrılmaktadır, Cam Çatı, Raylı Tente, Pergola, Teras Tente Sistemleri, Hareketli Cam Çatı, Polikarbon Çatı, gibi uygulamalar teraslarda kullanılmaktadır. Bu sistemlerin hepsinin etrafına istediğiniz takdirde. Katlanır Cam, Sürme Cam, Giyotin Cam, Alüminyum Doğrama veya Plastik Doğrama ile etrafının kapatma işlemleri yapılmaktadır.  Detaylı bil için; www.anadolucambalkon.org


1 Yorum

 • Mehmet Kalle

  Merhaba,

  Almanyada ikamet ediyorum
  Terasimizin yanlarini cam ile kapamak istiyorum

  Almanyada partneriniz var mi, yoksa sevk edebilimisiniz.

  Saygilarimla

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir