Daha fazlasını okumak için kaydırın
Yeni iş kurmak isteyen yada varolan işini büyütmek isteyenler Cam Balkon Bayilik sistemize dahil olabilirler. Gerekli şartları taşıyan kişiler veya firmalara Türkiye genelinde Anadolu cam balkon bayiliği verilmektedir. Ülke sınırları içerisinde uzun yıllardır cam balkon üreticisi olarak hizmet veren firmamız hem ülkemizin farklı bölgelerinden galen talepler ile yurtdışından gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almış, hem hizmet ağını hemde şube ağını genişlemeye karar vermiştir. Sizlerde bu avantajlı iş kolunda başarı ve kazanç hedefliyorsanız Anadolu cam balkon bayisi olabilir ve bizlerle beraber kazanabilirsiniz.

Anadolu Cam Balkon Bayiliği

Bildiğiniz üzere ülkemizde son yıllarda bayilik veren firmalar ve franchising sistemlerinde ciddi gelişmeler olmuş ve kazan-kazan yöntemi ile iki taraflı bir başarı hikayesi oluşmuştur. Firmamız bugüne kadar İstanbul ve farklı bölgelerde sadece kendi bayi ile çalışmakta olup kendi üretimindeki cam balkon ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaktaydı. 2020 yılı itibari ile sektörde deneyimi bulunan girişimcilere cam balkon bayilik vererek iki taraflı kazancın yolunu açmıştır. Bayilik giriş ücretleri ve kardan pay gibi ödemelerin olmadığı bu bayilik sisteminde bir çok avantaj sizleri beklemektedir. Anadolu cam balkon bayiliği için hemen bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
cam balkon bayilik veren firmalar

Bayilik Veren Firmalar

Bayilik ülkemizde yeni uygulanan bir sistem ve yapı değildir. Franchise sistemine her ne kadar benzer bir yapısı olsa da hem işleyiş hemde sistemsel farklılıkları bulunmaktadır. Benzeyen yönlerinden en belirgini bayilik alan kişinin markanın isim gücünden faydalanması, ürün çeşitliliğinden faydalanması ve ürünlerin kalitesinden katkı almasıdır diyebiliriz. Bayilik veren firmalar arasında cam balkon üreticileri de son yıllarda yerini almıştır. Bu aşamada üretim için sizler herhangi bir yatırım yapmaz ve kalitesi belli olan ürünleri imalattan bayinize alırsınız. Ana bayinin bünyesinde bulunan tüm ürünleri satabilme yetkisine sahip olursunuz. Ürünler dışında cam balkon satış yönetimi, pazarlama teknikleri, montaj ve müşteri ilişkileri konusunda da marka yönetiminden destek alabilirsiniz.

cam balkon bayi

Neden Anadolu Cam Bayilik?

Anadolu cam balkon katlanır cam balkon, sürgülü sistemler, giyotin cam balkon, kış bahçesi, ısıcamlı sistemlerde kendi ürünleri ile sektörde kendini ispat etmiş ülkemizin önde gelen markalarından biridir. Bulunduğunuz bölgede Anadolu cam balkon bayisi olduğunuzda daha güvenilir bir ürün satışı sizleri beklemektedir. Marka gücü ile birlikte hem kazançlarınız artar hemde müşteri memnuniyet oranınız yükselir. Cam balkon bayilik sistemimizde imalat fiyatından ürünlere sahip olabilir ve belirlenen bölgelerde kolayca satış yapabilirsiniz. Cam balkon fiyat hesaplama bölümünden güncel m2 satış fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Author
Anadolu Cam Balkon

Anadolu Cam Balkon

Cam Sistemlerimiz bir çok alan için en uygun çözümlerdir. İstanbul Cam Balkon için firmamız bir çok ilçede sayısız başarılı uygulamaya imza atmıştır. Eğer sizinde kullanılamayan alanlarınız dairenizde yada ticari mekanınızda varsa Anadolu Cam Balkonu hemen arayın. Katlanır cam balkon, Sürme, Sürgülü cam balkon ve daha bir çok ürünümüzle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.