Daha fazlasını okumak için kaydırın

Balkonlar eskiden çoğu yerde pvc,  alüminyum doğrama gibi şeylerle tamamen kapatılırdı. Bu yöntemlerin uygulandığı alanlar açık havada olmadığı için işlevini yitirirler ve balkon olmaktan çıkarlar. Ancak cam balkon sistemleri ile bu sorun ortadan kalkar. Bu sitemde olan şey camların hareket etmesidir. Camlar rayların üzerindedir ve bu sayede hareket ettirilerek balkonun köşelerine doğru açılır. Bu da açık havada bulunulmayacak durumlarda tam kapalı bir alan sunarken dışarıyı da bütünüyle görmeyi sağlar. Hava müsait olunca da açılarak balkonun tekrar kullanılmasını sağlar.

Şık ve Kullanışlı Modelleriyle Katlanabilen Cam Balkonlar

Birbirinden kaliteli cam balkonlar sadece kullanış açısından değil görünüş açısından da oldukça fayda sağlar. Pvc, alüminyum doğrama gibi şeylerden yapılan balkonlar bulunduğu binanın dış görüntüsünü bozarak daha kaba bir görünüme sahip olmasına neden olurlar. Yeni katlanır cam balkon çeşitleri ise tamamen camdan yapılmaktadır. Bununla birlikte oldukça şeffaf bir yapıya sahip olan bu cam balkonlar binanın dış görüntüsünü hiçbir şekilde olumsuz etkilememektedir. Bunun aksine bina mimarisine uyum sağlayan modelleriyle çok şık dururlar. Yağmur, kar yağan ya da aşırı rüzgarlı havalarda balkonlar cam balkona çevrilebildiği için kullanıcıların bu havalardan korunmasını sağlar.

Birbirinden Yararlı Cam Balkon Tasarımlarının Faydaları

Cam balkonlar sağladıkları faydalar sayesinde çok fazla tercih edilirler. Binanın dış mimarisine uygun modeller ile gayet şık dururlar. Bu yüzden görünüm açısından herhangi bir sorun yaratmazlar. Kullanıcının dilediği zaman kapatıp dilediği zaman kapatma imkanına sahip olması sayesinde çok kullanışlıdırlar ve üst düzey bir konfor sunarlar. Kullanım kolaylığı sayesinde yaz, kış fark etmeden her iklime uygun olarak ayarlanabilen cam balkon çeşitleri bu sebeplerle sıkça tercih edilir.

Sağlam Yapı Ve Tasarımlarıyla Uzun Süre Kullanılabilen Cam Balkon Çeşitleri

Dayanıklılığı çok yüksek olan cam balkonlar gayet kalitelidir. Sağlam yapılarıyla uzun yıllar kullanılabilme imkanı sunarlar. Çarpma, sarsılma gibi durumlarda kolay kırılmazlar. Bu sebeple oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

İstanbul cam balkon arıyorsanız siz de hemen sitemiz üzerinden bizimle bağlantı kurabilir ve birbirinden şık, dayanıklı cam balkonlarımıza sahip olabilirsiniz.

Author
Anadolu Cam Balkon

Anadolu Cam Balkon

Cam Sistemlerimiz bir çok alan için en uygun çözümlerdir. Cam Balkon için firmamız bir çok ilimizde sayısız başarılı uygulamaya imza atmıştır. Eğer sizinde kullanılamayan alanlarınız dairenizde yada ticari mekanınızda varsa Anadolu Cam Balkonu hemen arayın. Katlanır cam balkon, Sürme, Sürgülü cam balkon ve daha bir çok ürünümüzle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.