Yayalar Mahallesi Cam Balkon

Yayalar Mahallesi Katlanabilir Cam Balkon Montaj yaparken ilk olarak dikkat edilmesi gereken unsur iş güvenliğini sağlamak olmalıdır. Personellerin güvenliğini tehdit edecek durumlara karşı önlem alındıktan sonra sistem montajı için yan duvarlardan biri ve alt parapetle işe başlanır.

Yayalar Mahallesi Katlanabilir Cam Balkon Yan duvar ve alt parapetin sabitlenmesiyle birlikte üst kasa profili üst parapete sabitlenir. Bu işlem için imalat sırasında üst profile açılmış olan vida yuvaları vardır ve vidalama işlemi dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir.

Yayalar Mahallesi Cam Balkoncu Alt kasa alt parapet üzerine konularak diğer yan dikme profilinin monte işlemi gerçekleştirilir. Kasaların sabitlenmesiyle birlikte tekerlekli kanatlar takılmaya başlanır. Çıkış ağızlı kanalın monte edilmesi için alt ve üst çıkış ağzı plastiklerinin sökülmesi gerekir. Frenlerin uzun parçaları kanalın diğer tarafına alındıktan sonra çıkış ağızlı kanatların takımı gerçekleşir.

Yayalar Mahallesi Katlanabilir Cam Balkon Fiyatı Alt ve üst frenler yerine yerleştirildikten sonra kanat ayarı yapılır ve frenler sabitlenmesi sağlanır.Montaj işleminin bitmesiyle birlikte çıkış ağızları yerine takılır ve son kontroller yapılır. Tüm kanatların uygun şekilde çalıştığı anlaşıldıktan sonra profiller üzerindeki etiketler sökülerek silikon işlemine geçilir.

Katlanabilir Cam Balkon Yayalar Mahallesi Temiz bir şekilde silikon yapılması için balkon temizliği yapılarak silikonun toz ve kirden renk değiştirmesi engellenir. Yapılan her işlemin kontrolünün ardından kullanıcı kişiye cam balkona dair kullanım detayları aktarıldıktan sonra ekibimizin işi tamamlanmış olacaktır.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir