Ray sistemi üzerine kurulmuş cam balkonlar bu raylar üzerinde hareket ettirilerek balkonun uygun köşelerine doğru katlanır. Cam balkonların temelinde bu sistem vardır. Camlar bu sayede katlanarak açıldığı için de balkonu yeniden ortaya çıkarır. Kullanışlı olması için tasarlanmış olan katlanır cam balkon çeşitleri iki tarafa da toplanabilen camlar sayesinde açık hava görünümünü tamamen sunar. Manzaranın kesilmesini engeller. Gizli olarak bulunan su tahliye kanalları ile de su profilden kolayca arındırılır.

Cam Balkon Sistemlerinin Konfor Sağlayan Özellikleri

Camların ses yalıtımında oldukça yüksek bir performans sağlaması sayesinde kapalıyken sessiz, sakin ve huzurlu bir ortam sağlar. Tasarımları sayesinde uygulandığı mekanın iç ve dış mimarisine uyum sağlayabilmektedir. Bu sayede çok şık, estetik ve ferah bir alan ortaya koyar. Ses yalıtımının yanı sıra ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Çok sık tercih edilen cam balkon sistemleri sağlam yapısıyla dış etkenlere ve kötü hava şartlarına karşı koruma sağlar. Katlanabilmesi sayesinde kolayca kapalı veya açık bir alan oluşturulabilmesine imkan verir.

Her Açıdan Faydalı Modelleriyle Cam Balkonlar

Cam balkonlar her şeyden önce konforlu bir kullanım sunarlar. Uygulanacağı alanın dekorasyon ve yapısına uygun şekilde tasarlanmış bir cam balkon modeli mutlaka bulunabileceğinden her mekan kendi ortamına uyum sağlayacak bir cam balkona sahip olabilir. Camların özellikleri sayesinde ses geçirmezlik ve ısı yalıtımının artırıldığı bir ortam oluşturulabilir. Özellikle sonbaharda havada uçuşan toz, yaprak tarzı şeylerin uzak durmasına yardımcı olur. Kötü iklim koşullarında balkonun kapatılmasıyla korunma sağlanır. Tamamen camdan şeffaf bir tasarıma sahip olduğundan çok estetik durmaktadır.

Kaliteli Ve Özenli Üretimiyle Cam Balkon Modellerinin Uzun Kullanım Ömrü

Cam balkonların dayanıklı bir yapıya sahip olması çok önemlidir. Bu yüzden cam balkonların her modeli kaliteli malzeme ile dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Sağlam yapısı sayesinde zarar görmeden çok uzun süre kullanılabilmektedir. Dış etkenlere karşı oldukça dirençlidir.

Sizler de İstanbul cam balkon nereden bulurum diye merak ediyorsanız sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Cam balkonlarımızın kalitesi ve şıklığıyla tanışmak için artık daha fazla beklemeyin. Sitemiz ile sizlere hizmet veriyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir