içeren köy cam balkon

İçerenköy cam balkon olarak edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile cam balkon sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti sunmanın gururu içerisindeyiz. Günümüzde ev , işyeri gibi birçok ortamda kullanılan cam balkon sistemleri, estetik görünüm,yağmur,kar,rüzgar,toz gibi dış etkenlere karşı güvenli katlanabilirliği sayesinde birçok kolaylık sağlamaktadır. İçerenköy cam balkon bölgesinde yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ile kalitemizi, profesyonelliğimizi gözler önüne sermekteyiz. . Katlanır cam balkon aralarında kullanılan contalar silikon ve alüminyum olmak üzere iki şekildedir. Ekonomik cam balkonlar da silikon conta kullanılmaktadır bunun dezavantajı balkon cephenizin güneşi görme durumuna göre 3 ile 5 yıl arasında conta sararmaktadır bunun gibi benzeri olaylara cam balkon yaptırmadan önce dikkat edilmelidir.

İçerenköy’de Cam Balkon Avantajları

  • Bu balkon tipleri sizlere şekil, renk ve fonksiyon açısından olanaklar sağlar.
  • Cam panellerin istenildiğinde açılıp kapanabilme özelliği sayesinde mevsimlerin güzelliğini doyasıya yaşamanızı sağlar.
  • Her şekildeki balkona uyan bir sistemdir.
  • Katlanır olan bu sistemleri her türlü daire, konut, teras, mağaza, kafe, restourantlara uygulanmaktadır.
  • Alt ve Üst alüminyum profiller sayesinde karmaşık yatay ve dikey kayıtlar olmadan görüntü ve manzara kaybını engeller.
  • Sağa, sola ya da her iki tarafa birden toplanabilen hareketli kanatlar sayesinde az yer kaplar.

Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Öncelikle cam balkon yaptırmayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Vergi levhası, ticaret odası kaydı, personel yeteliliği ve en önemlisi sattığı ürünün garanti koşullarını Eğer tatmin edici cevaplar alamaz iseniz o firmadan veya kişilerden uzak durunuz.

Çünkü maalesef ülkemizde faturasız ve yasadışı olarak cam balkon uygulaması gerçekleştirmektedir. Aslında bu tarzkişilere ilk başta balkonunuzu yaptırmak cazip gelse de uzun vadede kaybeden müşteri olmaktadır.  Sistemin hırsızlıklara ve çocukların camları açarak oluşturacakları tehlikelere karşı, kilitlenebilir açma-kapama düzeneği bulunmalıdır.

Cam balkon da en önemli nokta iyi bir ölçü almak bunu üretmek ve montajını da çok temiz bir şekilde yapmaktır. Ne kadar temiz sağlam ve kaliteli malzeme olursa olsun eğer ustalık yok ise maalesef hiçbir işe yaramaz.

 

 


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir