Alan kaplama çözümlerinde Giyotin Cam Son yıllarda en çok ilgi gören oldukça şık ve kullanışlı ürünlerdir. Anadolu Cam Balkon Giyotin Cam içinde ticari mekanlara ve özel konutlara uygun ürünler sağlamakta olup eşsiz işçilik kalitesi ile uzun ömürlü sistemleri kullanımınıza sunar. Hem otomatik sistemli hemde manuel sistemli giyotin cam ürünleri yamaktayız. Cam özelliği ve profiller farklı özelliklerde seçilebilir olup modifiye edilebilme özelliği vardır. İstanbul genelinde tüm ilçelerden bizlere ulaşıp Giyotin Cam yaptırabilirsiniz.

Manuel Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam sistemlerinde manuel özelikli ürünler ekonomik çözümler için tercih edilebilmektedir. Ayrıca yoğun rüzgar alan bölgelerde rüzgarın önlenmesi amacı ile hem ekonomik çözüm sunar hemde dekoratif bir kullanım sunar. Manuel Giyotin cam yatay kayar şekilde kullanılabilmektedir. Sistemin kullanımında çok yüksek fiziki güç gerektirmez. Özel kayar sistemi sayesinde ufak bir hamle ile sistem çalışabilmektedir. Manuel sisteminde ısı yalıtımı bulunabilmektedir. otomatik sistemlerdeki gibi maksimum verim alınabilmektedir.

Giyotin Cam Sistemleri

Otomatik Giyotin Cam Sistemleri

Manuel sisteme göre çok daha kullanışlıdır. Uzaktan kumandası sayesinde kanat açıklık istenildiği gibi kolayca ayarlanmaktadır. Oturduğunuz yerden sitemin açılır kapanır hareket kolayca gerçekleştirilir. Ayrıca sisteme entegre edilebilecek sensör sayesinde giyotin cam yanında bulunmasanız dahi şiddetli rüzgar ve yağmur esnasında otomatik olarak kapanma özelliği bulunmaktadır. Olumsuz hava koşullarında hem mekanı korur hemde sistemin korunmasını sağlamış olursunuz. Ayrıca bu sistem çocuklar, yaşlılar ve engelli vatandaşlarımızın kullanımı için en ideal ürünlerdir.

Tüm giyotin cam ürünlerinde profil tercihleri ve cam tercihleri ile maksimum ısı yalıtımı almak mümkündür. Taşıyıcı malzemelerin özellikleri nedeni ile üst düzey güvenlikte elde edilebilmektedir.  Sistem içerisinde çelik halat mil silindirleri kullanılmaktadır. Anadolu Cam balkon bünyesinden satın aldığınız giyotin cam balkon ürünlerinde 2 yıl garanti verilmektedir.

İstanbul Giyotin Cam

Özel mülk ve ticari işletmeler için cambalkon ve giyotin cam son derece etkili ürünlerdir. Ufak ticari mekanlardan alanı büyük tüm ticari işletmelere uygun ürünlerdir. Özellikler cafe, pastane, restoran gibi alanların son derece kullanımına uygun olup bir çok avantaj sunar. Yaz ve kış aylarında 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Mekanın tüm yapısına uyum sağlayan ürünleri deneyimli ekiplerimizle sizin için üretiyor ve uygulamasını yapıyoruz.

www.anadolucambalkon.org


1 Yorum

 • Serdar

  Selamualeykum Dulger Group sirketinden ismim Serdar.sirketin muduruyum sizinle iletisime gecme sebebim giyotin fiyatlari ve balkon cam
  5 adet giyotin icin bir fiyat alabilirmiyim?
  7300/3200- 2ad.
  5700/3200-3ad
  Tel.00359898567789

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir