Balkon Kapama

Balkon kullanımı Türk insanı için son derece farklı bir duygu ve kullanılır. Balkon kapama yöntemi ile birçok kişi yılın dört mevsimi dilediği gibi balkonlarını kullanabilmektedir. Konfor ve rahatlığı isteyenler kesinlikle balkon kapama sistemleri yaptırmalıdır. Hemen hemen birçok dairede yapım aşamasında balkon bulunur ancak dış cephe kısmı açıktır. açık olması nedeniyle toz ve kirden soğuk ve yağmurdan korunamamaktadır.

Balkon kapama için farklı bazı alternatif sistemler bulunsada cam balkon bunlar arasında en bilinen ve en sık tercih edilen mekanizmalardır. Ülkemizde yaklaşık 30 yılı aşkın süredir cam balkon kullanımı yaygındır. Her ne kadar başka ülkelerde de benzer sistemler olsa da ülkemizdeki mekanizma tekniği farklı ve bize özeldir.

İstanbul Balkon Kapama Firması

Anadolu Cam Balkon firmamız İstanbul merkezlidir. İstanbul’da yaklaşık on yılı aşkın süredir cam balkon üretimi, uygulama ve montajı yapmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda binlerce müşteriye sahip olan firmamız şimdiye kadar sayısız cam balkon sistemleri müşterilerine sunmuştur. Katlanır cam balkon kapama sistemleri ya da sürgülü balkon kapama sistemleri firmamız imalatında yapılmaktadır. Sistem içerisine farklı aksesuar desteği mümkündür. Hem kullanışlı olması hem de fiyatlarımız uygun olması balkon kapama için cam balkonu ön plana çıkarmıştır.

Balkon Kapama Fiyatları Ne Kadardır?

Site içerisinde Cam balkon m2 fiyatları belirtilmiş olup ayrıca ölçünüze göre fiyat alabileceğiniz uygulama bulunmaktadır. Üst menüde bulunan cam balkon fiyat hesaplama modülünü Hemen şimdi kullanabilir ve Mevlüt ölçünüze göre balkon kapama fiyatı alabilirsiniz. Dilerseniz 0(216) 306 98 56 Telefon numaramızdan teknik personelimize ulaşabilir 2018-2019 en güncel balkon kapama fiyatlarını birebir öğrenebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir