camdan cama

Camdan cama adı son zamanlarda balkon kapatma sistemlerinde sıkça geçmektedir. Komple bir balkonun bir uçtan diğer uca camlarla kapanması anlamını taşımaktadır. Bu sistem için müşterinin istek ve talebine göre katlanır ve sürgülü cam balkonlar tercih edilmektedir. Anadolu cam balkon olarak istediğiniz her mekan için camdan cama uygulama yapabilmekteyiz. Dairenizin yapısına göre ve balkonun özelliklerine farklı uygulamalarımız da bulunmaktadır.

Daireler için Camdan Cama Sistemler

Daire balkonlarında alana göre genelde bir çok kişi komple kapamayı isteyebilir. Ancak sonraki yıllarda açılamayan ve oda görünümlü balkonlar bir çok kişi için sorun olabilmektedir. Firmamızın uygulamış olduğu camdan cama sistemler ile yaz kış alanı en konforlu şekilde kullanıma kavuşursunuz. Komple açılır halde iken sanki cam yokmuş gibi eski halinde kullanım sunar. Balkonda hiçbir şekilde manzara kapanması söz konusu olmaz. Binanızında dış cephesi ile kesinlikle uyumlu olup görüntü kirliliği asla yaratmaz.

Katlanır Cam Uygulamaları

Cam balkon sistemleri için en çok ilgi gören ürün katlanır cam balkon sistemleri olarak öne çıkar. Ürün hem konut dairelerde hemde ticari iş yerlerinde en çok tercih edilen üründür. Camdan cama denince katlanır cam balkonlar akla gelir ve uygun fiyatı ile her alanda uygulanır. İstanbul da bir çok ilçede ve semtte cam balkon uygulaması yapmış olan firmamız sizlere üretici ve imalatçı firma olmanın avantajı ile en uygun fiyatlarla cam balkon sunmaktadır.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir