cam balkon su alır mı

Cam Balkon Su Alır mı?

Cam balkon su alır mı? sorusu bir çok cam balkon yaptırmayı düşünen kişi tarafından sorulmakta ve merak edilmektedir. Kısa ve net cevap vermek gerekirse standart cam balkon modellerinin kesinlikle su almaz denmesi pek mümkün değildir. Şiddetli ve yoğun yağmurlarda, yata açıya sahip yağmurlarda sistemin su alması mümkündür. Ancak doğru yapılan montaj ve cam balkon uygulamaları ile su alımı son derece aza indirilebilmektedir. Cam balkon su alır mı? sorusuna hayır almaz diyen bir çok firma ve kişi ile tanışabilirsiniz ancak bu tarz söylemlere pek itibar etmemenizi önermekteyiz.

Cam Balkon Neden Su Alır?

Cam balkon su alır mı? sorusunu yanıtladıktan sonra neden su aldığı sorusuna cevap vermeye çalışalım. Bildiğiniz üzere cam balkon sistemleri tekerleklerin hareketi ile kullanılan sistemleridir. Bu hareketlilik nedeni ile sistemde bazı boşlukların oluşması gerekmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz cam balkon sistemlerinde içeri sızması muhtemelen suların tahliyesi için tahliye delikleri kullanmaktayız. Şiddetli yağmurlarda su sızıntılarını bu şekilde minimuma indirmekteyiz. Ancak malzeme haricinde cam balkon sisteminin su almasının en büyük sorunu yanlış işçilik, hatalı malzeme montajları ve uygulama yöntemleridir. Doğru ve profesyonel firmalar ile çalışmanız halinde minimum seviyede sorun yaşarsınız.

Cam balkon su alır mı? sorusuna detaylı şekilde yanıt vermeye çalıştık. Lütfen bu konuda soru ve görüşlerinizi firma uzmanlarımızla dilediğiniz zaman paylaşınız. Cam Balkon İstanbul firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir