Cam Balkon Mekanizması

Mekanizmaların kalitesi ve dayanıklılığı Cam Balkon sisteminin çok uzun sene sorunsuz olarak kullanıma katkı verecektir. Anadolu Cam Balkon firmamız kullandığı tüm mekanizmalarda 1.sınıf özellikte olmasına dikkat etmektedir. Katlanır özellikteki Cambalkon sistemlerimiz çift rulman ve çift kanata sahiptir. Kullandığımız camlarda 8mm kalınlıktadır. Tüm sistemler de kulanılan Alüminyum profiller ise 3,5 mm kalınlığa sahiptir.

Cam Balkon Mekanizması Ne Gibi fayda Sağlar?

Her yapı dekorasyon ürünününde mekanizmanın yeri ve önemi oldukça yüksektir. Cam Balkon Mekanizması da sistemde gözle görünür yerlerde bulunmasa da sisteme katkısı tartışılmazdır. Firmamız sektörde tanınmış ve bilinen firmaların başında yer almaktadır. Dünden bugüne firma geçmişinin varlığı kullandığı malzeme kalitesinden gelmektedir. Basit ve dayanıksız ürünler ile müşterilerimizi hiç bir zaman mağdur etmedik. Kolay dağılan ve yıpranan aksamlara sahip hiç bir ürünün montaj ve uygulamasını da firma olarak yapmadık.

Cam Balkon Mekanizması hakkında detaylı bilgileri personelimizden öğrenebilirsiniz.

Ev kullanımlarında yada işyeri ve ticari işletmelerin kullanımlarında cam balkon tercihi doğru yapılmalıdır. Sadece şık görünüme önem verilmemelidir. Kesinlikle Cam Balkon Mekanizması hakkında firma yetkililerinden bilgi alınmalıdır. Malzeme üreticisi menşeli hakkında bilgi sahibi kolayca olabilirsiniz. Ucuz maliyet nedeni ile kalitesiz ürün tercih eden Cam Balkon firmaları müşteri ile sürekli sorun yaşamaya devam edecektir. Satış sonrası hizmetleri ve ürünlerinin arkasında durup garantili hizmet veren firmamızda bu sorunları hiç bir şekilde yaşamazsınız.

 

 

 


1 Yorum

 • Agatahir

  Merhaba,
  Ben sizi Azerbaycan Bakıdan rahatsız ediyorum. Beni cam balkon mekanizması ilgilendirir.
  Camı kendim alacam.
  Tam mekanizmanı sizden alıb, camları burda kendim quraşdırmak isterim.
  Mumkunse 18m mekanizma fiyatını bana vererdiniz. Türkiye teslim.
  Sayqılarla,
  Tahirov Ağatahir
  Vhatsapp: +994555051515
  mail: tahirov.agatahir@gmail.com

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir