balkon kapatma modelleri

Balkon kapatma modelleri arayışınıda karşınıza bir çok farklı ürün ile çıkaktadır. Ancak doğru balkon kapatma ürününü tespit etmek için alanı önce ne için kullanacağınızı doğru tespit etmek gerekir. 4 mevsim mi kullanmayı planlıyorsunuz, yalıtıma ihtiyacınız olacak mı, alan ölçünüz ufak ve dar bir alan mı? buna benzer soruların mutlaka cevap bulması gerekmektedir. Bununla birlikte bir çok kişi dekoratif yönünde de ağırlık vermektedir.

Balkon için Kapatma sistemlerinde doğru seçim yapın uzun ömürlü kullanın

Cam Balkon Sistemleri

Balkonu kapatmak için neredeyse ilk akla gelen üründür diyebiliriz. Cam balkon için ülkemizde özel bir üretim bulunmakta olup dünyada bir çok ülkede modellerimiz kullanılmaktadır. Cam balkonun Balkon kapatma modelleri arasında ilk sırada olması sağlayan bir çok özelliği bulunmaktadır. Öncelikle fiyatı ürünü cazip kılmaktadır. Sonrasında ise alanda kullanım kolaylığı vermesidir. Katlanır ve sürgülü modelleri işlevsel bir ürün olmasının sağlamaktadır. Cam balkon sistemleri sadece bir adet üründen oluşmaz. Mevcut alan özelliğine göre uzmanlarından öneri almanız çok daha doğru bir karar olacaktır.

katlanır cam balkon sistemleri

 

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Balkon kapatma modelleri içinden sivrilen ve en fazla tercih gören ürün Katlanır cam balkon sistemleridir. Katlanır cam balkonun kendi içinde de farklı modelleri bulunmaktadır. Farklı cam renkler, profil farklılıkları gibi özellikleri bulunur. Balkonunuzda yaz kış oturma kolaylığı sunar. Kısa sürede açılır kapanır özelliği vardır. Kullanım esnasında fiziki güç ciddi oranda gerektirmez. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir üründür. Yinede acele ürün için karar vermeyiniz. vaktiniz varsa uzmanı yerinize çağırıp gösterin ve katlanır cam balkon yaptırmaya uygun olup olmadığına bu şekilde karar verin.

sürgülü balkon kapatma modelleri

Sürgülü Cam Balkon Uygulama

Balkon kapatma için çözüm arıyorsanız sürgülü cam balkon modelleri de sizlere farklı bir deneyim sunabilir. Katlanır sistemin aksine sürme mekanizmasına sahip olup cam kanatların sürgülü şekilde açıldığı sistemlerdir. Balkon kapatma modelleri arasında bu üründe oldukça fazla ilgi görmekte ve kullanılmaktadır. Katlanır sistemler gibi sürgülü cam balkon sistemleri de hem evler hemde iş yerleri alanlarında rahatlıklar kullanılabilmektedir.

Balkon Kapatma Modelleri Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki her uygulama sizin balkonuzda işlevsel bir halde kullanılmayabilir. Ürün ortalama maliyette olup bir daha değiştirmek kolay değildir. Bu nedenle seçimlerden önce cam balkon uzmanı ile yerinde tespit ve seçim yapmak son derece önemlidir. Bulunduğunuz binanın konumu, rüzgar ve güneş alım yönü, sıcak soğuk iklimi bilinemli ve yalıtım hesabı ona uygun yapılmalıdır. Teknik ürün detayları da firmadan kesinlikle alınmalıdır. profil kalınlığı, uygulanacak cam kalınlığı ve özellikleri hakkında da bilgi sahibi olunmalıdır.

Anadolu cam balkon istanbul da oturan müşterilerine yerinde ekspertiz hizmetini ücretsiz vermektedir. Tüm İstanbul ilçelerinden bizlere ulaşabilir ve Balkon kapatma modelleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir