İçeriğe geç
Ana sayfa » Bakırköy Cam Balkon

Bakırköy Cam Balkon

Müşterilerimizin istegini ve beklentisini en iyi bir şekilde anlama ve onların istekleri doğrultusunda Bakırköy Cam Balkon olarak hizmet vermekteyiz. Yapıya ve zevklerinizi uygun renk seçeneklerinin yanı sıra son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.Balkonlarınızı daha işlevsel ve kullanışlı hale getirir ve daha hoş yaşam alanları oluşturur. Anadolucam balkon dünden bugüne hayatımızda bizim için hep bir yaşam tarzı haline geldi .Evimizin pencerelerinde her daim huzur ve sağlık bakımından iyi bir şekilde bakmanız bize özgüven duygusu  kazandırdı.

İnsanın açık havada bulduğu huzuru bir nebze yaşamak için evlerinizde tasarlanan balkonları yaz ve kış aktif hale getirmek adına balkonunuzun açık cephesini yapısal cam ile kapatıyoruz. Böylece açık hava keyfini hem yaz hem kış yaşayabiliyorsunuz. Aynı zamanda balkon temizliğinizin kolaylaştığı ve kış aylarında balkonunuzun olduğu odanın ısı kaybını ciddi oranla azaltmış oluyoruz. Bakırköy cam balkon için profesyonel çözümler sunan firmamıza mutlaka danışınız.

Bakırköy Balkon Kapama

Türkiye geneli apartmanlara baktığımız zaman genelde birden çok balkonu bulunanan apartmanlar görürüz. Millet olarak balkon kültürü olan kişileriz peki havalar soğumaya başladığı zaman bu keyfimizden mahrumu kalmamız mı gerekiyor. Tabiki hayır! Anadolu cam balkon yılların  vermiş olduğu uzmanlık alanı olan cam balkon calışmalarıyla sizleri bu sorundan kurtarmak için hizmet veriyor. Bakırköy cam balkon için Siz isteyin biz gercekleştirelim. Ancak kentleşmenin bize getirdiği dezavantajlardan biri de eskiye göre daha küçük evlere sahip olmamız ve ev hayatımızı da daha küçük alanlara sığdırmamız gerekmesi.

Hal böyle olunca da balkonların bir kısmının kapatılarak evin kapalı yaşam alanlarına dahil edildiği uygulamalar da bir hayli yaygın. Bu konuda en çok sorulan sorulardan biri de balkonu kapatma yönteminin cam malzeme ile mi yoksa PVC yani plastik doğrama ile mi uygulanması gerektiği?

 Cam Balkon Ve Pimapen Balkon Nedir?

Cam balkonlar, çoğunlukla Katlanır Cam Balkon olarak adlandırılan sistemlerden ibarettir ve endüstriyel olarak darbeye dayanıklı hale getirilmiş alüminyum rayların içine yerleştirilen tekerlekler yardımıyla kaydırılarak açılan ve her bir paneli içeriye doğru katlanabilen cam uygulamalardır. PVC ya da pimapen balkon kapatma modelleri ise plastik doğrama tekniği ile imal edilen ve uygulanan modellerdir ve bu seçenek de ülkemizde oldukça yaygındır. Hatta geleneksel PVC Balkon Kapatma Sistemleri bugün hâlâ en çok tercih edilen yöntemdir diyebiliriz. Bakırköy Cam Balkon için Detaylı bilgi anadolucambalkon.org sitesine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir