Daha fazlasını okumak için kaydırın

Balkon kapama sistemleri genelde Alüminyum kanallar Alüminyum malzemeden imal edilmektedir. Bir bütün olarak değil projeye göre tasarım yapılarak sistem ortaya çıkmaktadır. Sistemin bütününün ortaya getirilmesi için deneyim ve tecrübeli ekip gerekmektedir. İstanbul Anadolu Cam Balkon firmamız bu alanda uzun geçmişe sahip önde gelen firmalardan biridir. Yazımız başlığında belirttiğimiz konu ise Alüminyum Kanallar olup kısa bilgilendirmeler de bulunacağız.

Katlanır ve Sürme Sistemler de Alüminyum kanalların Görevi

Alüminyum Kanalların Görevi Nedir?

Cam Balkon mekanizması ve sistemin içerisinde bulunan her parçanın çok önemli bir görevi vardır. Alüminyum kanallar da bu sistemin bir parçası olup son derece önemli bir görevi ifa etmektedir. Öncelikle yapmış olduğumuz Cam Balkon Sisteminin çift kanallı olduğunu belirtmemizde fayda vardır. Sitem içerisinde birbirinden bağımsız şekilde çalışan 8(Sekiz) adet rulman bulunmaktadır. Bu rulmanlar Alüminyum Kanallar içerisinde yürümektedir.

Alüminyum kanallar doğru yapılanması ve sisteme dahil edilmesi ile Cam Balkon sistemi kolay kullanılır bir özelliğe kavuşur. Firmamızda rulman dahil tüm mekanizma ürünlerinde 5 yıl firmamız tarafından garanti verilmektedir.

Tüm Sistem Hakkında Bilgi İçin : 0(216) 306 98 56

 

 

Author
Anadolu Cam Balkon

Anadolu Cam Balkon

Cam Sistemlerimiz bir çok alan için en uygun çözümlerdir. İstanbul Cam Balkon için firmamız bir çok ilçede sayısız başarılı uygulamaya imza atmıştır. Eğer sizinde kullanılamayan alanlarınız dairenizde yada ticari mekanınızda varsa Anadolu Cam Balkonu hemen arayın. Katlanır cam balkon, Sürme, Sürgülü cam balkon ve daha bir çok ürünümüzle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.