Katlanır Cam Balkon Su Sızdırır mı

Katlanır Cam Balkon Su Sızdırır mı?

Cam balkon sistemleri en düzgün çalışma prensibine sahipken bile su alma ihtimali vardır. Katlanır cam balkon su sızdırır mı? Biraz evet birazda hayır diyebiliriz. %100 sorunsuz olarak tam ölçülerinize göre tasarlanan katlanır cam balkon sistemleri tahliye delikleri olmasından ötürü normal yağmurlu havalarda su almaz.

Çok şiddetli ve yoğun yağmurlu havalarda ray üstünde hareket eden cam balkon zorunlu olarak belirli aralıklar ile boşluk bırakılmasından ötürü yatay açıda yağan yağmurlarda bir miktarda olsa su alma ihtimali vardır. Anadolu cam balkon ekibi olarak tam ölçülerde balkonunuza özel olarak tasarlanan cam balkonlar en verimli şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır.

Cam Balkon Faydaları

Bir çok kullanıcının tercihi olan cam balkon sistemleri evinize 4 mevsim kullanabileceğiniz bir oda olarak verim alabilirsiniz. Cam balkon ile kapatılan balkonlar içerinin sıcaklığını dışarı çıkmasını önler aynı zamanda dışarının soğukluğunuda içeri karışmasını önlemesinden ötürü evinizin ısınmasını da kolaylaştırır.

Hem hava geçişi engellenecek hemde dışarıdan gelecek olan toz, sinek ve hatta belirli oranda ses yalıtımı dahi yapacaktır. Cam balkon faydaları saymakla bitmeyecek olup en önemlisi doğru firma ile yaptırılmasıdır. İkinci el yada yanlış ölçüler ile takılan cam balkon ile tam verim alamayabilirsiniz. Cam balkon fiyat hesaplama ile en uygun rakamlarla yaptırabilirsiniz.

Cam Balkon Faydaları

Cam Balkon Çeşitleri

Cam balkon modelleri bir çok çeşit olmakta ve kullanım şekli değişmektedir. Amaca uygun olarak tasarlanan bu modeller isteğinize özel cam balkon üreticisi olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.

Katlanır Cam Balkon;

Ülkemizde en çok kullanılan model olan cam balkon katlanır modeli oldukça fazla olarak talep edilir. Her modelin kendine özgü kullanım avantajları olmakta fakat en ekonomik olanı katlanır cam balkon olmaktadır. Hemen hemen bütün L şeklinde yada U şeklinde olan balkonlarınız için uyum sağlamaktadır.

Sürgülü Cam Balkon;

Bir diğer tercih edilen model ise sürgülü cam balkon olmaktadır. En öncemli özelliği yer kaplamıyor ve açıldığında tek bir cam panelin arkasına sığmaktadır. Estetik ve oldukça kaliteli bir görünüme sahip olan sürgülü cam balkon düşük metrekare balkonlara sahip kişiler tarafında sıklıkla tercih edilmektedir.

Isıcamlı Cam Balkon;

Normal cam balkonlara göre bir üst seviye olan ısıcamlı cam balkon yalıtım açısındanda oldukça önemlidir. İç ve dış havanın arasında bir set oluşturarak en iyi yalıtım malzemesi ile oluşturulmuştur. Günümüzde hemen hemen ısıcamlı cam balkona sahip kullanıcılar tarafından oldukça memnun edici sonuçlar alınmaktadır.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir