2020 cam balkon fiyatları

2020 Cam Balkon Fiyatları

Özelliklerine göre fiyatlar m2 de değişiklik göstermektedir. 2020 cam balkon fiyatları standart modelde m2 300₺ den başlamaktadır. Renkli cam kulanımında ise m2 cam balkon fiyatı 330₺ olarak belirlenmiştir. Isıcamlı modelerde de standart modeller 400₺m2 fiyatı bulunmakta olup Isıcamlı Renli çeşitlerde ise m2 450₺ fiyatları bulunmaktadır. 2020 yılı ocak ayı başı itibari ile en güncel fiyatlardır. Fiyatlarımız bir önceki yılın son aylarındaki fiyatlarla aynı olup yılın ilerleyen aylarında değişiklik olması halinde fiyat listesi güncellenecektir.

2020 Cam balkon fiyatları firmamız tarafından İstanbul içindeki uygulama ve imalatı kapsamaktadır. Şehir dışı özel projeler için lütfen firmamız Anadolu cam balkona ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz. Fiyatlar üretici firma tartından belirlenmiştir. Aracı komisyon ücreti veya herhangi bir ekstra ücret ve fiyat müşterilerimize çıkarılmamaktadır.

Cam Balkon m2 Fiyatları 2020

Standart mCam Balkon Fiyatı : 300₺
Renkli mCam balkon Fiyatı : 330₺
Isıcamlı mCam Balkon Fiyatı : 400₺
Isıcamlı m(renkli) Cam Balkon Fiyatı : 450

Cam Balkon imalatçısı olarak 2020 yılı içinde sizlere en makul ve minimum fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İster ufak alan çözümleri yada toplu projelerde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Konut ve yaşam alanları başta olmak üzere tüm ticari ve yapısal alanlar için çözüm sunmaktayız. 2020 cam balkon fiyatları yukarıda belirtildiği gibi olup zamlı fiyatlar değildir.

cam balkon fiyatları 2020

Katlanır Cam Balkon Fiyatları 2020

Yukarıda belirtilen fiyatlarımız katlanır cam balkon sitemlerini kapsamaktadır. Kanat sayısı ve alan kullanımı fiyatlarda farklılık gerektirmemektedir. Büyük projeler için firmamıza Anadolu cam balkon uzmanlarına ulaşarak projeye özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Yüksek m2 ye sahip alanlarda daha uygun birim fiyatlar verebilmemiz mümkün olup ayrıca yerinde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Cam Balkon fiyatları 2020 listemiz dışında sormak istedikleriniz ve ürünlerin teknik detayları hakkında hemen bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Cam Balkon üretim ve imalatında yüksek malzeme kalitesi ve en iyi işçilik kalitesi sunmaktayız. Kısa sürede imalat ve teslimat sağlamaktayız. İstanbul tüm ilçe ve semtlerinden bizlere ulaşabilir ve ürün talep edebilirsiniz. Önceki yıllarda olduğu gibi yine en uygun fiyatları şirketimiz sunmaktadır. 2020 cam balkon fiyatları ve ürünlerimizdeki kalitemizle farkımızı daima yansıtmaktayız.

2 Yorum

  • Ferudun Çember

    merhaba ,l şeklin de 2,25 e 2,25 2cephe yaklaşık 2,45 yükseklik olan balkokatlanır cam ypatırmak istiyorum . profil eti enaz 2 mm, taşıyıc rulman ve tekerlek miller çelik su tahliye kanalı ve cam en az 8 mm olmak üzere fiat alabilirmiyiz ?acil

  • yunus

    15m uzunluk 3m yukseklik nasil yapabiliriz

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir