Teras, balkon ve bahçeleri hepimiz çok seviyor ve buralarda vakit geçirmekten çok keyif alıyoruz. Bununla birlikte, sonbahar ve kışın soğuk ve yağışlı günlerinde kendimizi kapalı alanlara hapsetmekten başka çaremiz kalmıyor. Oysa kış bahçesi ile soğuk günlerde dahi bahçenizde keyifle zaman geçirmeniz mümkün. Kış bahçenizde sıcacık kahvenizi yudumlarken bir yandan da üşümeden ve ıslanmadan yağan karın ya da yağmurun tadını çıkarabilirsiniz.

Cam Balkon Sistemlerinde Kalite

Firmamız tarafından imal edilen cam balkon sistemleri ile balkon kapatma uygulaması yaptırabilirsiniz. Ayrıca teras kapatma işlemleri için de firmamızın cam balkon sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Cam balkon sistemlerimizde kullanılan her kanat, 8 adet rulman yardımıyla taşınmaktadır. Metrekareye düşen ağırlığın 2.326 kg olduğu bu sistemde, kanatlardaki kapakların her birinin mafsallı olmasından dolayı, her açı için uygun kapak bulunabilmektedir. Çiftli ve geniş rulman kullanılan kapaklar sayesinde kanatlar her açıda basit bir şekilde dönebilmektedir. Sistemde, temperli 8 mm cam kullanılmaktadır.

Cam Balkon Sistemlerinde Uygun Fiyat

Kaliteli sistemlerle bahçe ve balkon ile teraslarınızı kapatabilmenize olanak sağlayan firmamızı en ucuz cam balkon fiyatları ile uygulama yaptırabilmek için de tercih edebilirsiniz. Cam balkon sistemlerinde maksimum kanat genişliği 620 mm, yükseklik ise 2000 mm olarak uygulanmaktadır. Bununla birlikte uygun fiyata farklı yükseklikte referans uygulamalar yapılabilmektedir. Sızdırmazlık katsayısı artırılarak daha keyifli bir ortam sunan bu sistemleri uygun fiyata kaliteli yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.